Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 
Valūtas kalkulators

Jaunumi

17.09.2014 - Aicinājums ziedot!
17.09.2014 - „Veselības centrs 4” golfa kauss.
Svētdien 7. septembrī ar ” Veselības centra 4” (VC4) golfa kausu tika uzstādīts absolūtais "Viesturu" golfa laukuma sacensību dalībnieku rekords, kura organizators jau trešo gadu bija „Veselības centra 4” valdes loceklis Ģirts Rēvalds. Golferu prieku un enerģiju vairoja gan burvīgie laikapstākļi, gan turnīrā valdošā pozitīvā noskaņa, ļaujot izbaudīt lielisko atvasaru.
11.09.2014 - VC4 speciālisti ārzemju kolēģu vadībā sāk pielietot unikālu kolposkopijas iekārtu dzemdes kakla vēža agrīnai diagnostikai
Veselības centrs 4 (VC4) iegādājies unikālu iekārtu DySIS - digitālo dinamiski spektrālās attēlveidošanas kolposkopu, kas ir liels ieguvums agrīna pirmsvēža saslimšanu diagnostikā. Tā ir pirmā šāda veida iekārta ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā! VC4 saistītajā uzņēmumā Capital Clinic Riga norisinājās mācības, kurās augsti kvalificēti speciālisti apguva gan teorētiskās zināšanas, gan praktiskās iemaņas darbā ar šo jaunākās paaudzes medicīnas iekārtu. Speciālistiem tiks izsniegts Eiropas sertifikāts, kas ļaus strādāt ar to un veikt šos izmeklējumus.

Visi jaunumi

Akcijas

27.06.2014 - VC4 Baltijas Vēnu klīnika atbalsta pensionārus un skolotājus!
VC4 Baltijas Vēnu klīnika, jau tradicionāli 5 gadu, atbalsta pensionārus un skolotājus un piedāvā kāju vēnu diagnostiku un ārstēšanu par pazeminātām cenām!

Visas akcijas

Raksti par medicīnu

17.03.2014 - Pārbaudies, lai dzīvotu!
Krūts vēzis ir izplatītākā onkoloģiskā slimība pasaulē, kas ik gadu prasa daudzu sieviešu dzīvības. Taču savlaicīgi diag­nosticējot un atklājot šo slimību ļoti agrīnā stadijā, ir iespējams to veiksmīgi uzveikt.Veselības centrā 4 ir pieejamas visas pasaulē atzītās, jaunākās krūšu izmeklēšanas metodes - sākot ar krūšu ultrasonogrāfiju ar elestogrāfiju, mamografiju ar tomosintēzi līdz pat magnētiskai rezonansei (MR), kā arī Veselības centra 4 ārstiem ir lielākā pieredze Latvijā darbā ar šīm metodēm.

Visi raksti par medicīnu