Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 
Valūtas kalkulators

Jaunumi

29.06.2015 - Mūsdienīga USG iekārta diagnostisku un invazīvu izmeklējumu veikšanai!
Veselības centra 4 Premium klases ultrasonogrāfijas iekārtām, kas ietver jaunākos tehnoloģiskos risinājumus, pievienojusies vēl viena ESAOTE BK3000 USG iekārta. Tās lielākā priekšrocība ir ātrums un uzlabotās doplerogrāfijas iespējas. Ar šo ultrasonogrāfijas iekārtu var veikt jebkuru diagnostisku un invazīvu vairogdziedzera, krūts dziedzeru, prostatas dziedzera un vēdera dobuma orgānu punkcijas ar sekojošu citoloģisku un histoloģisku iegūtā materiāla morfoloģisku izmeklēšanu.
27.06.2015 - Hemoroīdu ārstēšanas iespējas paplašinās!
VC4 Dermatoloģijas klīnikā tika veiktas pirmās hemoroidālo mezglu operācijas ar jaunu operācijas metodi- HAL- RAR, kas šobrīd Latvijā citviet nav pieejama. Operācijas veica VC4 Baltijas Vēnu klīnikas asinsvadu ķirurgs, proktologs Andris Gardovskis, pielietojot HAL (Haemorrhoidal Artery Ligation) hemoroīdu nosiešanas- RAR (Recto Anal Repair) rekto anālo ārstēšanas sistēmu. Ričards Krapfenbauers A. M. I. GmbH pārstāvis no Austrijas speciālistus iepazīstināja ar šīs metodes priekšrocībām, uzsverot, ka pēdējo gadu laikā ir attīstījušās daudzas mūsdienīgas metodes, kas hemoroīdu operācijas padara mazāk traumējošas un saīsina nepatīkamo pēcoperācijas periodu. Viena no modernākajām ir HAL- RAR metode. Operācijas laikā audi netiek izgriezti, notiek tikai iekšēju šuvju uzlikšana taisnās zarnas gļotādā– vietā, kur nav sāpju receptoru.
17.06.2015 - Izglītojoša konference Lauku ģimenes ārstiem.
Piektdien 12.06. VC4 Diagnostikas centrā notika “Veselības centra 4” un Latvijas lauku ģimenes ārstu asociācijas rīkotā konference, kurā lekcijas lasīja VC4 ārsti.
12.06.2015 - BVK speciālists piedalās vēnu operācijā, ko veic hipnozē
Veselības centra 4 Baltijas Vēnu klīnikas (BVK) asinsvadu ķirurgs Žoržs Žabūrs jau atkārtoti viesojās Francijas pilsētas Ansī klīnikā Gėnėrale, kur vairākkārtēji viņš ir veicis paraugoperācijas. Šoreiz viņam bija iespēja piedalīties endovenozo tvaika ablācijas (SVS - steam venous sclerosis) operācijā, ko veica hipnozē.

Visi jaunumi

Akcijas

29.06.2015 - AKCIJA SKOLOTĀJIEM!
Cienījamie skolotāji! VC4 filiāle “Baltijas Vēnu klīnika” jau sesto gadu atbalsta skolotājus, piedāvājot ĪPAŠU vasaras piedāvājumu “Ierullē vasarā ar veselām kājām”.
26.05.2015 - AKCIJA! Senioru veselības mēnesis ir klāt!
Cienījamie Seniori! VC4 filiāle “Baltijas Vēnu klīnika” jau sesto gadu piedāvā ĪPAŠU vasaras piedāvājumu “Ierullē vasarā veselām kājām!” Ja jūs ciešat no diskomforta, smaguma vai dedzināšanas sajūtas apakšstilbos, nakts krampjiem apakšstilbu muskuļos, ja dienas beigās ir pietūkušas potītes vai redzams izteikts asinsvadu zīmējums uz kājām – negaidiet, bet dodieties pārbaudīt vēnu veselību!

Visas akcijas

Raksti par medicīnu

04.06.2015 - Intervija ar Dr. Ģīli “Nav jākļūst atkarīgiem no tabletēm un ieliknīšiem”
“Saldus Zeme”, 02.06.2015., Autore: Daina Marcinkus
08.01.2015 - Intervija ar Baltijas Vēnu klīnikas flebologu dr.Intu Ūdri - Pa vēnu operāciju gaiteņiem!
Publikācija tapusi sadarbībā ar žurnālu 36,6 C
17.03.2014 - Pārbaudies, lai dzīvotu!
Krūts vēzis ir izplatītākā onkoloģiskā slimība pasaulē, kas ik gadu prasa daudzu sieviešu dzīvības. Taču savlaicīgi diag­nosticējot un atklājot šo slimību ļoti agrīnā stadijā, ir iespējams to veiksmīgi uzveikt.Veselības centrā 4 ir pieejamas visas pasaulē atzītās, jaunākās krūšu izmeklēšanas metodes - sākot ar krūšu ultrasonogrāfiju ar elestogrāfiju, mamografiju ar tomosintēzi līdz pat magnētiskai rezonansei (MR), kā arī Veselības centra 4 ārstiem ir lielākā pieredze Latvijā darbā ar šīm metodēm.

Visi raksti par medicīnu