Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 
Valūtas kalkulators

Jaunumi

01.04.2015 - Jaunums Baltijā - ģenētiskie testi!
Veselības centra 4 (VC4) Dermatoloģijas klīnika kļuvusi par pirmo medicīnas iestādi Baltijā, kur veic ģenētiskās analīzes. Pacientam analīzes noņem un pēc rezultātu saņemšanas no laboratorijas tos interpretē un izskaidro Dr. Med. Jana Janovska, dermatoloģe, preventīvās medicīnas speciāliste, Baltijas pretnovecošanās un preventīvās medicīnas prezidente, iekšķīgo slimību katedras lektore, kas izgājusi apmācības Luksemburgā.
01.04.2015 - VC4 speciāliste pārstāv Latviju kongresā Monako
Veselības centra 4 (VC4) Dermatoloģijas klīnikas dermatoloģe, preventīvās medicīnas speciāliste, Baltijas pretnovecošanās un preventīvās medicīnas prezidente, iekšķīgo slimību katedras lektore, Dr. Med. Jana Janovska no 25. līdz 28. martam apmeklēja XIII Starptautisko Estētikās un pretnovecošanās medicīnas kongresu (Aesthetic & Anti-Aging Medicine World Congress) Monako, kur tika uzaicināta kā vieslektore. Dr. Med. Jana Janovska kongresā piedalījās ar lekciju: Ādas imūnsistēma un oksidatīvais stress.
30.03.2015 - Modernizēta VC4 laboratorija!
Veselības centrs 4 (VC4) šogad ir modernizējis laboratoriju, kur pieejami plaša spektra diagnostiskie laboratorijas izmeklējumi. Analīžu pieņemšana tagad notiek paaugstināta komforta un servisa apstākļos.

Visi jaunumi

Akcijas

01.04.2015 - Iepazīšanās AKCIJA lāzerepilācijai Dermatoloģijas klīnikā
Atlaides lāzerepilācijai ar GENTLELASE turpinās! Aprīlī -20% visām procedūrām, uzrādot VC4 lojalitātes karti-30%
25.02.2015 - AKCIJA! Vēnu mēnesis ir klāt!
Vēnu saslimšanas skar katru trešo valsts iedzīvotāju. Ja vien ciešat no diskomforta, smaguma vai dedzināšanas sajūtas apakšstilbos, nakts krampjiem apakšstilbu muskuļos, ja dienas beigās pietūkušas potītes, izteikts asinsvadu zīmējums uz kājām – negaidiet, bet dodieties pārbaudīt vēnu veselību!

Raksti par medicīnu

08.01.2015 - Intervija ar Baltijas Vēnu klīnikas flebologu dr.Intu Ūdri - Pa vēnu operāciju gaiteņiem!
Publikācija tapusi sadarbībā ar žurnālu 36,6 C
17.03.2014 - Pārbaudies, lai dzīvotu!
Krūts vēzis ir izplatītākā onkoloģiskā slimība pasaulē, kas ik gadu prasa daudzu sieviešu dzīvības. Taču savlaicīgi diag­nosticējot un atklājot šo slimību ļoti agrīnā stadijā, ir iespējams to veiksmīgi uzveikt.Veselības centrā 4 ir pieejamas visas pasaulē atzītās, jaunākās krūšu izmeklēšanas metodes - sākot ar krūšu ultrasonogrāfiju ar elestogrāfiju, mamografiju ar tomosintēzi līdz pat magnētiskai rezonansei (MR), kā arī Veselības centra 4 ārstiem ir lielākā pieredze Latvijā darbā ar šīm metodēm.

Visi raksti par medicīnu