Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 
Valūtas kalkulators

Jaunumi

04.08.2015 - Orto klīnikā DT izmeklējumi jaunā kvalitātē!
Orto klīnikas diagnostiskās radioloģijas nodaļas datortomogrāfas (DT) kabinets ir modernizēts un tagad šie izmeklējumi ir pieejami jaunā kvalitātē. Iepriekšējais datortomogrāfs ir nomainīts pret General Electric daudzslāņu DT iekārtu OPTIMA 520, kas ir īpaši pielāgota slimnīcas vajadzībām.
29.06.2015 - Mūsdienīga USG iekārta diagnostisku un invazīvu izmeklējumu veikšanai!
Veselības centra 4 Premium klases ultrasonogrāfijas iekārtām, kas ietver jaunākos tehnoloģiskos risinājumus, pievienojusies vēl viena BK Ultrasound BK3000 USG iekārta. Tās lielākā priekšrocība ir ātrums un uzlabotās doplerogrāfijas iespējas. Ar šo ultrasonogrāfijas iekārtu var veikt jebkuru diagnostisku un invazīvu vairogdziedzera, krūts dziedzeru, prostatas dziedzera un vēdera dobuma orgānu punkcijas ar sekojošu citoloģisku un histoloģisku iegūtā materiāla morfoloģisku izmeklēšanu.
27.06.2015 - Hemoroīdu ārstēšanas iespējas paplašinās!
VC4 Dermatoloģijas klīnikā tika veiktas pirmās hemoroidālo mezglu operācijas ar jaunu operācijas metodi- HAL- RAR, kas šobrīd Latvijā citviet nav pieejama. Operācijas veica VC4 Baltijas Vēnu klīnikas asinsvadu ķirurgs, proktologs Andris Gardovskis, pielietojot HAL (Haemorrhoidal Artery Ligation) hemoroīdu nosiešanas- RAR (Recto Anal Repair) rekto anālo ārstēšanas sistēmu. Ričards Krapfenbauers A. M. I. GmbH pārstāvis no Austrijas speciālistus iepazīstināja ar šīs metodes priekšrocībām, uzsverot, ka pēdējo gadu laikā ir attīstījušās daudzas mūsdienīgas metodes, kas hemoroīdu operācijas padara mazāk traumējošas un saīsina nepatīkamo pēcoperācijas periodu. Viena no modernākajām ir HAL- RAR metode. Operācijas laikā audi netiek izgriezti, notiek tikai iekšēju šuvju uzlikšana taisnās zarnas gļotādā– vietā, kur nav sāpju receptoru.
17.06.2015 - Izglītojoša konference Lauku ģimenes ārstiem.
Piektdien 12.06. VC4 Diagnostikas centrā notika “Veselības centra 4” un Latvijas lauku ģimenes ārstu asociācijas rīkotā konference, kurā lekcijas lasīja VC4 ārsti.

Visi jaunumi

Akcijas

29.06.2015 - AKCIJA SKOLOTĀJIEM!
Cienījamie skolotāji! VC4 filiāle “Baltijas Vēnu klīnika” jau sesto gadu atbalsta skolotājus, piedāvājot ĪPAŠU vasaras piedāvājumu “Ierullē vasarā ar veselām kājām”.
26.05.2015 - AKCIJA! Senioru veselības mēnesis ir klāt!
Cienījamie Seniori! VC4 filiāle “Baltijas Vēnu klīnika” jau sesto gadu piedāvā ĪPAŠU vasaras piedāvājumu “Ierullē vasarā veselām kājām!” Ja jūs ciešat no diskomforta, smaguma vai dedzināšanas sajūtas apakšstilbos, nakts krampjiem apakšstilbu muskuļos, ja dienas beigās ir pietūkušas potītes vai redzams izteikts asinsvadu zīmējums uz kājām – negaidiet, bet dodieties pārbaudīt vēnu veselību!

Visas akcijas

Raksti par medicīnu

01.07.2015 - “Ja dēli pārlieku nīks pie datora, mazbērnu var nebūt!”
“Saldus Zeme”, 26.06.2015., Autore: Daina Marcinkus
04.06.2015 - Intervija ar Dr. Ģīli “Nav jākļūst atkarīgiem no tabletēm un ieliknīšiem”
“Saldus Zeme”, 02.06.2015., Autore: Daina Marcinkus
08.01.2015 - Intervija ar Baltijas Vēnu klīnikas flebologu dr.Intu Ūdri - Pa vēnu operāciju gaiteņiem!
Publikācija tapusi sadarbībā ar žurnālu 36,6 C

Visi raksti par medicīnu