Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 
Valūtas kalkulators

Jaunumi

19.01.2015 - Meklējam labu ģimenes ārstu!
Pastāsti mums par savu labo ģimenes ārstu, kurš ir palīdzējis, iedvesmojis un devis cerību!
08.01.2015 - Svarīga informācija pacientēm!
Sākot ar šā gada 1.februāri ginekoloģe, dzemdību speciāliste un ultrasonogrāfijas speciāliste Diāna Strauberga gaida Jūs Veselības centra 4 filiālē Diagnostikas centrs un grupas saistītajā uzņēmumā Capital Clinic Riga!
22.12.2014 - Ukrainas medicīnas tūrisma ārstu asociācijas vizīte Rīgā
Rīgā četru dienu vizītē ieradās Ukrainas Ārstu asociācijas darba grupa 7 speciālistu sastāvā – rehabilitologs, asinsvadu ķirurgi, terapeits, traumatologs – ortopēds. Vizītes mērķis – iepazīties ar Latvijā pieejamo rehabilitāciju un ārstniecības pakalpojumiem, kā arī pārrunāt iespējas pieredzes apmaiņā un speciālistu apmācībā.
17.12.2014 - Ukrainas asinsvadu ķirurgi papildina zināšanas pie labākajiem flebologiem Latvijā.
Veselības centra 4 Baltijas Vēnu klīnika (BVK) ieņem vadošu vietu kāju vēnu saslimšanas diagnostikas un ārstēšanas jomā. Klīnika ir pati lielākā, modernākā un pieredzes bagātākā medicīnas iestāde Baltijā, kur tiek izmantotas visas mūsdienīgākās un jaunākās tehnoloģijas vēnu ārstēšanā. Par to pārliecinājās arī ukraiņu kolēģi Vitālijs Prasols *, Inna Puļajeva ** un Jevgenijs Čerkašeņinovs *** no Harkovas, kas pastāvošās apmācības programmas ietvaros papildināja savas zināšanas vēnu ķirurģijas jomā Veselības centrā 4 (VC4).

Visi jaunumi

Akcijas

26.01.2015 - Parūpējies par kājām un gaidi pavasari!
Capital Clinic Riga piedāvā akciju: Asinsvadu ķirurga Žorža Žabūra konsultācija ar duplekssonogrāfiju un spektra analīzi abu kāju vēnām - 30 EUR (parastā cena 45 eur)
08.01.2015 - Plastiskās ķirurģijas akcija “Jauns sākums Tavam skaistumam”.
Piekritīsiet - reti sastapsiet sievieti, kura ir apmierināta ar savu izskatu un nevienai nav sveša Jaunā gada apņemšanās pielikt punktu visam, kas nepatīk pašas ķermenī. Liekais svars, neglītais dubultzods, nepievilcīgās krunciņas... Tās mūs nomāc ikreiz, kad ieskatāmies spogulī! Dāmas un kungi – mēs varam palīdzēt! Lieliska iespēja piepildīt savu sapni! Neatliec, bet rīkojies! Piesakies vizītei - Dermatoloģijas klīnikas plastiskās ķirurģijas speciālisti gaidīs tieši Tevi!
23.12.2014 - Mūsdienīgas iespējas čūlu ārstēšanai par akcijas cenām!
Mūsdienīgas iespējas čūlu ārstēšanai par akcijas cenām! Janvārī 15% atlaide čūlas attīrīšanai un ārstēšanai ar ultraskaņas ierīci!
23.12.2014 - Rūpējies par kājām ziemā un saņem vēnu zeķes BEZ MAKSAS! I
eskaties – Akcijas cenas tvaika operācijām!

Visas akcijas

Raksti par medicīnu

08.01.2015 - Intervija ar Baltijas Vēnu klīnikas flebologu dr.Intu Ūdri - Pa vēnu operāciju gaiteņiem!
Publikācija tapusi sadarbībā ar žurnālu 36,6 C
17.03.2014 - Pārbaudies, lai dzīvotu!
Krūts vēzis ir izplatītākā onkoloģiskā slimība pasaulē, kas ik gadu prasa daudzu sieviešu dzīvības. Taču savlaicīgi diag­nosticējot un atklājot šo slimību ļoti agrīnā stadijā, ir iespējams to veiksmīgi uzveikt.Veselības centrā 4 ir pieejamas visas pasaulē atzītās, jaunākās krūšu izmeklēšanas metodes - sākot ar krūšu ultrasonogrāfiju ar elestogrāfiju, mamografiju ar tomosintēzi līdz pat magnētiskai rezonansei (MR), kā arī Veselības centra 4 ārstiem ir lielākā pieredze Latvijā darbā ar šīm metodēm.

Visi raksti par medicīnu