Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 
Valūtas kalkulators

Jaunumi

09.10.2014 - 11.oktobrī, plkst. 11:00! Raidījuma “Laimīgs un vesels” jaunā sezona ir klāt!
Skaties kanālā LNT jau šo sestdien – 11.oktobrī, plkst. 11:00! Raidījuma “Laimīgs un vesels” jaunā sezona ir klāt!
08.10.2014 - Lāzerepilācija jaunā kvalitātē – ātrāk, efektīvāk, mazsāpīgāk...
Lāzerepilācija šobrīd ir vismodernākā liekā apmatojuma likvidēšanas metode - ne vien efektīva un salīdzinoši mazsāpīga, bet arī nodrošina visilglaicīgāko rezultātu cīņā ar lieko apmatojumu. Turklāt estētiskajā medicīnā ik brīdi ienāk jaunas uzlabotas lāzertehnoloģijas, kas tagad dod iespēju procedūras veikt visu gadu, kā arī beidzot no apmatojuma atbrīvoties gaišu un smalku matu īpašniecēm.
17.09.2014 - „Veselības centrs 4” golfa kauss.
Svētdien 7. septembrī ar ” Veselības centra 4” (VC4) golfa kausu tika uzstādīts absolūtais "Viesturu" golfa laukuma sacensību dalībnieku rekords, kura organizators jau trešo gadu bija „Veselības centra 4” valdes loceklis Ģirts Rēvalds. Golferu prieku un enerģiju vairoja gan burvīgie laikapstākļi, gan turnīrā valdošā pozitīvā noskaņa, ļaujot izbaudīt lielisko atvasaru.

Visi jaunumi

Akcijas

22.12.2010 - Veselības centra 4 un mūsu filiāļu dāvanu kartes - lieliska izvēle vērtīgām dāvanām īpašiem cilvēkiem!
Māsai sejas, ķermeņa kopšanas vai SPA procedūru? Tētim masāžas kursu? Mammai iemaksu par operāciju vai konsultāciju pie kāda no ārstiem? Jaunajai ģimenei - nodarbības Bērnu veselības centrā? Un vēl, un vēl, un vēl..... Ļaujiet vaļu fantāzijai un uzdāviniet to, par ko sapņo Jūsu mīļie, tuvinieki un draugi! Iegādes iespējas gan klātienē, gan internetā.

Visas akcijas

Raksti par medicīnu

17.03.2014 - Pārbaudies, lai dzīvotu!
Krūts vēzis ir izplatītākā onkoloģiskā slimība pasaulē, kas ik gadu prasa daudzu sieviešu dzīvības. Taču savlaicīgi diag­nosticējot un atklājot šo slimību ļoti agrīnā stadijā, ir iespējams to veiksmīgi uzveikt.Veselības centrā 4 ir pieejamas visas pasaulē atzītās, jaunākās krūšu izmeklēšanas metodes - sākot ar krūšu ultrasonogrāfiju ar elestogrāfiju, mamografiju ar tomosintēzi līdz pat magnētiskai rezonansei (MR), kā arī Veselības centra 4 ārstiem ir lielākā pieredze Latvijā darbā ar šīm metodēm.

Visi raksti par medicīnu