Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 
Valūtas kalkulators

Jaunumi

27.05.2015 - Veselības pārbaudes pirms fiziskajām aktivitātēm - sportojam veseli!
Fiziskās aktivitātes ar paaugstinātu slodzi – garu skriešanas distanču, piemēram, maratona vai pusmaratona, sarežģītas pakāpes riteņbraukšanas trases veikšanu, šķēršļu pārvarēšanas skrējienu, pludmales volejbola spēli, kalnos kāpšanu u.c. – nedrīkst veikt bez iepriekšējas gatavošanās, savu spēku un patiesā veselības stāvokļa izvērtēšanas – par to ārsti nenogurstoši atgādina, īpaši sākoties siltajam gadalaikam, kad tā vien šķiet, ka visa Latvija skrien un sporto. Taču, lai nerastos nepatīkami pārsteigumi, kas saistīti ar veselību, jāsporto atbildīgi.
20.05.2015 - Capital Clinic Riga piedāvā vēža ģenētiskās predispozīcijas testus
Vēzis joprojām ir izplatītākais nāves cēlonis Latvijā, jo to atklāj pārāk vēlu – jau 3. vai 4. stadijā, kad ārstēšana vairs nav tik efektīva. Lai uzlabotu dzīves ilgumu un kvalitāti, lielāku lomu vajadzētu piešķirt preventīviem pasākumiem. VC4 saistītais uzņēmums Capital Clinic Riga vispārējās veselības pārbaudes (check-up) programmas ir papildinājis ar onkoloģisko slimību skrīningiem, turklāt tagad iespējams veikt arī vēža ģenētisko predispozīcijas testu.
05.05.2015 - Ginekoloģiskie ultrasonogrāfiskie izmeklējumi kļuvuši vēl informatīvāki un ļauj izvairīties no daudzām diagnostiskām kļūdām!
Veselības centra 4 ginekoloģijas nodaļas tehnoloģiju klāsts ir papildināts ar jaunu ekspertklases ultrasonogrāfu-Voluson E10. Tā šobrīd pasaulē ir modernākā ekspert grupas tehnoloģija ar ļoti plašām iespējām diagnosticēt dažādas patoloģijas ginekoloģijā un dzemdniecībā. Turklāt ar šo ultrasonogrāfu iespējams novērtēt augli jau pirmajā grūtniecības trimestrī. Visi mērījumi norit automātiski, kas paaugstina izmeklējuma efektivitāti un ļauj izvairīties no dažām diagnostikām kļūdām.
01.05.2015 - Aicinām veikt bezmaksas mamogrāfijas izmeklējumus!
Aicinām sievietes veikt BEZMAKSAS skrīninga mamogrāfijas izmeklējumu, ņemot līdzi NVD (Nacionālais veselības dienests) uzaicinājuma vēstuli. Lai pierakstītos uz izmeklējumu, zvaniet uz tālruni: 67847105.

Visi jaunumi

Akcijas

26.05.2015 - AKCIJA! Senioru veselības mēnesis ir klāt!
Cienījamie Seniori! VC4 filiāle “Baltijas Vēnu klīnika” jau sesto gadu piedāvā ĪPAŠU vasaras piedāvājumu “Ierullē vasarā veselām kājām!” Ja jūs ciešat no diskomforta, smaguma vai dedzināšanas sajūtas apakšstilbos, nakts krampjiem apakšstilbu muskuļos, ja dienas beigās ir pietūkušas potītes vai redzams izteikts asinsvadu zīmējums uz kājām – negaidiet, bet dodieties pārbaudīt vēnu veselību!
07.05.2015 - AKCIJA MAIJĀ – tauku atsūkšanai!
Iegūsti slaidu un skaistu augumu! Atlaide maijā līdz 50%!
23.04.2015 - Maijs- māmiņu mēnesis!
Lieliska iespēja iegūt mazuļa attēlu, kad esat gaidībās, bet mazulīti redzēt vēlaties jau tagad! 20% ATLAIDE 3D/4D ultrasonogrāfijas bildēm.

Raksti par medicīnu

08.01.2015 - Intervija ar Baltijas Vēnu klīnikas flebologu dr.Intu Ūdri - Pa vēnu operāciju gaiteņiem!
Publikācija tapusi sadarbībā ar žurnālu 36,6 C
17.03.2014 - Pārbaudies, lai dzīvotu!
Krūts vēzis ir izplatītākā onkoloģiskā slimība pasaulē, kas ik gadu prasa daudzu sieviešu dzīvības. Taču savlaicīgi diag­nosticējot un atklājot šo slimību ļoti agrīnā stadijā, ir iespējams to veiksmīgi uzveikt.Veselības centrā 4 ir pieejamas visas pasaulē atzītās, jaunākās krūšu izmeklēšanas metodes - sākot ar krūšu ultrasonogrāfiju ar elestogrāfiju, mamografiju ar tomosintēzi līdz pat magnētiskai rezonansei (MR), kā arī Veselības centra 4 ārstiem ir lielākā pieredze Latvijā darbā ar šīm metodēm.

Visi raksti par medicīnu