Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 d asdfv sdfv sfv sdfv

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 
Valūtas kalkulators

Jaunumi

25.03.2014 - Jaunas iespējas – stājas un gaitas problēmu risināšanai!
Veselības centrā (VC4) stājas un gaitas korekcijas kabinets ir ieguvis jaunu aprīkojumu. Ja līdz šim bija pieejams tikai podometrijas izmeklējums, tad tagad pacientiem iespējams veikt arī stājas un gaitas diagnostiskos mērījumus gan ar podometru, gan jaunu iekārtu – posturometru un podoskopu. Ja tiek konstatētas kādas patoloģijas - pēdu deformācija, stājas asimetrija vai citas ar stāju un gaitu saistītas problēmas, vienas vizītes laikā iespējams izgatavot katram individuālas ortopēdiskās apavu zolītes ar mērķi - stabilizēt pēdu, koriģēt stāju un novērst tālāko pēdas deformāciju, kas, progresējot var izraisīt ne tikai kosmētiskus defektus, bet dažādas veselības problēmas*.
25.03.2014 - VC4 Vakcinācijas dienests uzsācis jaunu projektu –Mobilais vakcinācijas kabinets!
No 2014. gada marta rīdziniekiem un pilsētas viesiem dažādās Rīgas vietās ir iespēja saņemt vakcinācijas pakalpojumus ne tikai Veselības centra 4 (VC4) Vakcinācijas dienesta kabinetos, bet arī īpašā, mobilo izbraukumu vajadzībām aprīkotā autobusā, kas atbilst LR Ministru kabineta noteikumiem Nr. 330 "Vakcinācijas noteikumi”.

Visi jaunumi

Akcijas

11.02.2014 - Meklējam labu ģimenes ārstu!
„Veselības centrs 4” jau otro gadu atbalsta un piedalās projektā „Meklējam labu ģimenes ārstu!”

Raksti par medicīnu

17.03.2014 - Pārbaudies, lai dzīvotu!
Krūts vēzis ir izplatītākā onkoloģiskā slimība pasaulē, kas ik gadu prasa daudzu sieviešu dzīvības. Taču savlaicīgi diag­nosticējot un atklājot šo slimību ļoti agrīnā stadijā, ir iespējams to veiksmīgi uzveikt.Veselības centrā 4 ir pieejamas visas pasaulē atzītās, jaunākās krūšu izmeklēšanas metodes - sākot ar krūšu ultrasonogrāfiju ar elestogrāfiju, mamografiju ar tomosintēzi līdz pat magnētiskai rezonansei (MR), kā arī Veselības centra 4 ārstiem ir lielākā pieredze Latvijā darbā ar šīm metodēm.

Visi raksti par medicīnu