Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

01.09.2014 - DySIS kolposkops ļaus agrīnāk atklāt dzemdes kakla vēzi
Veselības centrā 4 tagad pieejama jaunākās paaudzes kolposkopijas iekārta DySIS (Dinamiski Spektrālās attēlveidošanas kolposkops)
15.08.2014 - Slinga terapija
Slinga terapija ir iespēja sniegt savam ķermenim veselīgu tonusu individuālās nodarbībās kopā ar fizioterapeitu. Tā ir viena no iedarbīgākajām fizioterapijas metodēm dziļās muskulatūras stiprināšanai, mugurkaula un ķermeņa stabilizēšanai, kā arī muskuļu spēka treniņam.
15.08.2014 - Jaunums Baltijā! Svīšanas mazināšanai sāk pielietot radiofrekvences enerģiju.
Svīšana ir neizbēgama un neatņemama mūsu organisma funkcija, kas diemžēl var likt justies arī neērti. Tomēr pārmērīga padušu svīšana vairs nav neizbēgams process. Estētiskajā medicīnā ik brīdi ienāk jauni inovatīvi risinājumi, tai skaitā arī efektīvas metodes svīšanas ārstēšanai. Tagad Latvijā - Veselības centra 4 skaistuma klīnikā 4. Dimensija svīšanu iespējams mazināt, pielietojot Alma SweatX radiofrekvences (RF) tehnoloģiju. Procedūras laikā paaugstinātas temperatūras ietekmē tiek nomākta sviedru dziedzeru hiperaktivitāte tūlītēji un ar noturīgu rezultātu.
15.08.2014 - Veselības centra 4 filiālē Diagnostikas centrs iegādāta visjaunākās paaudzes endopskopijas video iekārta Olympus EVIS EXERA III
Evis EXERA III ir medicīnas tehnoloģiju ražotāja, vācu uzņēmuma Olympus jaunākās paaudzes endoskopijas video iekārta, kas nodrošina kvalitatīvāko izmeklējumu veikšanu gastroenteroloģijā – augšējo endoskopiju jeb gastroskopiju un apakšējo endoskopiju jeb kolonoskopiju.

Visi jaunumi

Akcijas

27.06.2014 - VC4 Baltijas Vēnu klīnika atbalsta pensionārus un skolotājus!
VC4 Baltijas Vēnu klīnika, jau tradicionāli 5 gadu, atbalsta pensionārus un skolotājus un piedāvā kāju vēnu diagnostiku un ārstēšanu par pazeminātām cenām!

Visas akcijas

Raksti par medicīnu

17.03.2014 - Pārbaudies, lai dzīvotu!
Krūts vēzis ir izplatītākā onkoloģiskā slimība pasaulē, kas ik gadu prasa daudzu sieviešu dzīvības. Taču savlaicīgi diag­nosticējot un atklājot šo slimību ļoti agrīnā stadijā, ir iespējams to veiksmīgi uzveikt.Veselības centrā 4 ir pieejamas visas pasaulē atzītās, jaunākās krūšu izmeklēšanas metodes - sākot ar krūšu ultrasonogrāfiju ar elestogrāfiju, mamografiju ar tomosintēzi līdz pat magnētiskai rezonansei (MR), kā arī Veselības centra 4 ārstiem ir lielākā pieredze Latvijā darbā ar šīm metodēm.

Visi raksti par medicīnu